mgr Natalia Olszewska
PSYCHOLOG, TERAPEUTKA TSR, COACH

Wiek przyjmowanych osób: Wiek przyjmowanych osób: od 16 roku życia

Jestem psychologiem, coachem oraz wykładowcą akademickim. Moja pasja i misja zawodowa polegają na wsparciu innych na ich drodze rozwoju osobistego i zawodowego. Posiadam tytuł magistra psychologii uzyskany na Uniwersytecie Wrocławskim, a moje kompetencje stale rozwijam poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i kursach.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w międzynarodowych korporacjach, pomagając indywidualnym klientom, a także współpracując z placówkami publicznymi. W swojej pracy najczęściej korzystam z metod Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz CBT, a jakość mojej praktyki regularnie poddaję superwizji.

Cenię w ludziach ich unikalność, dlatego moje podejście do każdej osoby jest indywidualne, dostosowane do specyficznych cech i predyspozycji. Cieszę się, gdy mogę pomóc innym osiągać ich cele, niezależnie od tego, jak małe czy duże one są.

Pracuję z młodzieżą (16+) oraz dorosłymi w takich obszarach jak:

  • Wypalenie zawodowe
  • Pracoholizm
  • Utrata pracy
  • Lęk i nadmierny stres
  • Obniżony nastrój lub smutek
  • Niska samoocena i brak pewności siebie

Jeśli czujesz, że moje usługi mogą Ci pomóc, zapraszam do kontaktu. Razem możemy przejść przez proces zmiany, dostosowanego do Twoich potrzeb.

MOJE WYKSZTAŁCENIE:

Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) – poziom podstawowy i poziom zaawansowany
Pracownia Coachingu NOVO – 2021 Coach biznesu (studium zawodowe)
Uniwersytet Wrocławski – 2011-2018 Psychologia (jednolite studia magisterskie)